Traversarea Tarnitei 2021

Rezultate/Results/Eredmények Traversarea Tarnitei 2021
Felicitari tuturor participantilor
Congratulations to all the participants
Gratulálunk minden résztvevő

selectati modul de sortare dupa:
Select sorting mode by:
Válassza ki, hogyan rendezéshez:

Proba de 6500m

Nr.
No.
Szám
Nr. conc.
Race No.
Versenyszám
Nume
Name
Név
Club
Club
Klub
Categoria
Category
Kategória
Timpul
Time
Idő
Observații
Remarks
Megjegyzés
1 0 Zarnovean Liviu Cl. Sp. TRIBEACH BRASOV 50-59 DNS
2 1 Badea Mihai As. BUCHAREST SPORT CLUB 40-49 01:42:25
3 2 Bălan Andreea As. Cl. Sp. BLUEMARIN BUCUREST 20-29 01:39:44
4 3 Barbul-zetea Luca Vasile Liceul Cu Program Sportiv BAIA <20 01:30:53
5 4 Borbély Eszter - 20-29 02:15:19
6 5 Chariton Claudiu - 50-59 02:47:54
7 6 Cimpean Marius - 40-49 01:50:09
8 7 Cipcigan Sergiu - 30-39 02:46:11
9 8 Costache Pantazi Cameliu Octavian - 50-59 01:56:41
10 9 Cristal Alexandru - 30-39 01:52:22
11 10 Czinege Monika - 30-39 02:41:13
12 11 Danila Emil Cl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC 40-49 02:03:06
13 12 David Andrei - 40-49 02:15:07
14 13 Feldman Zoltan - 40-49 02:58:38
15 14 Ghiurco Monica - 50-59 02:19:35
16 15 Goga Razvan As. Cl. Sp. GOLD STARS BAIA MA 40-49 02:23:59
17 16 Goria Daniela - 20-29 02:51:01
18 17 Grigore Alin - 30-39 03:01:35
19 18 Guttmann Csongor - 30-39 02:38:29
20 19 Iancu Lia - 50-59 02:25:19
21 20 Ileana Dan Liceul Cu Program Sportiv ALBA 30-39 01:42:28
22 21 Malai Mircea - 40-49 01:47:59
23 22 Manolache Tudor-adrian - 20-29 02:23:06
24 23 Mata Alexandru - 40-49 02:30:29
25 24 Mihaila Malina - 20-29 03:34:26
26 25 Miklos Adorjan - 20-29 02:14:04
27 26 Miron Remus-marian Cl. Sp. TRIBEACH BRASOV 30-39 01:46:27
28 27 Mitache Gabriel Cl. Sp. TRIBEACH BRASOV 50-59 01:57:23
29 28 Molnar Peter - 60-69 02:15:37
30 29 Olteanu Sever - 30-39 01:40:42
31 30 Paiu Cornel As. Cl. Sp. TOMAS PLOIESTI 30-39 02:19:44
32 31 Papp Mihaly - 40-49 03:00:32
33 32 Pasca Alexandra - 30-39 03:05:21
34 33 Pavel Tudor Mihai - 30-39 01:40:25
35 34 Popa-muller Victor-liviu - 50-59 03:03:03
36 35 Rácz Endre - 30-39 DNS
37 36 Sebok Laszlo - 60-69 01:53:40
38 37 Stoian Dragos Alexandru - 30-39 DNS
39 38 Szikszai Bruno - 50-59 01:58:48
40 39 Tighel Constantin Felix - 40-49 02:23:23
41 40 Tirla Lucian - 40-49 01:55:55
42 41 Tirla Ovidiu - 40-49 01:53:02
43 42 Vasile Bianca - 20-29 03:00:51
44 43 Gabor-Iliescu Roxana Tribeach Brasov 40-49 03:35:16
45 44 Zdroba Cristian - 40-49 03:36:32
46 45 Zonda Radu - 40-49 02:37:41
47 46 Chis Ariana Roxana Cl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC <20 DNS
48 47 Gabor-Iliescu Paul Tribeach Brasov 50-59 02:36:19
49 48 Stoica Octavian Sorin As. Cl. Sp. GOLD STARS BAIA MA 30-39 01:47:53
50 49 Elefant Laszlo Orca 60-69 01:53:50