Traversarea Tarnitei 2019

Rezultate/Results/Eredmények Traversarea Tarnitei 2019
Felicitari tuturor participantilor
Congratulations to all the participants
Gratulálunk minden résztvevő

selectati modul de sortare dupa:
Select sorting mode by:
Válassza ki, hogyan rendezéshez:

Proba de 6500m

Nr.
No.
Szám
Nr. conc.
Race No.
Versenyszám
Nume
Name
Név
Club
Club
Klub
Categoria
Category
Kategória
Timpul
Time
Idő
Observații
Remarks
Megjegyzés
1 Dan Micu 30-39
2 SILVIU ILIESCU Personal 40-49
3 Gligor Mihai - 30-39
4 Pintea Ioan 40-49
5 Felix Cosma 30-39
6 HOLBAN MIHAI VLADIMIR Delfinul Bucuresti 40-49
7 Mata Alexandru URSS 30-39
8 Iosif Laurentiu 40-49
9 Iliescu Silviu Personal 40-49
10 Chinces Alexandru Bogdan 30-39
11 Monica Ghiurco 40-49
12 Alexandru Ionica 30-39
13 Ciobanu Ciprian Dimitrie IASI 40-49
14 Apateanu Fabiana 30-39
15 Iuga Mihai 30-39
16 Mihai Timofte 40-49
17 Adriana Stan Cl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC 30-39
18 Mezei Lóránt - 30-39
19 Romeo Alex Ciontos - 20-29
20 TOR BELA - 40-49
21 Pintican Marius - 50-59
22 Szilveszter Szilard - 40-49
23 Bogdan Moldovan - 20-29
24 Rares Barb - 30-39
25 Laza Zoltan - 30-39
26 Iancu Lia - 50-59
27 Meici Mircea - 30-39
28 VADUVA CALIN - 40-49
29 ROGOZ MARIN GABRIEL - 30-39
30 Mircea Ionescu Cl. Sp. TRIBEACH BRASOV 50-59
31 Pruna Rares - 30-39
32 Dontu Romeo Cl. Sp. TRIBEACH BRASOV <20
33 Bursuc Liviu As. Cl. Sp. SWIMMANIA – Cluj-N 20-29
34 Surdu Constantin - 50-59
35 Bogdan Calugar - 30-39
36 Pasca Alexandra Cl. SWIM TO PERFECTION MIERCUR 20-29
37 Bako Annamaria - 20-29
38 Lakatos Marton - 20-29
39 Olteanu Sever - 30-39
40 CORNEL CODREANU - 40-49
41 Zabava Dumitru - 50-59
42 Dan - Andrei Burulea - 20-29
43 Brad Downs - 40-49
44 Ionut - 40-49
45 Tuvrila Maxim As. Cl. De Inot CLUB ORCA CLUJ 30-39
46 Milas Teodora - 30-39
47 GOGA RAZVAN As. Cl. Sp. SWIMMANIA – Cluj-N 40-49
48 Biban Sorin - 40-49
49 CIUPEI STELIAN - 50-59
50 Corneliu Popescu - 50-59
51 Tuvrila Max As. Cl. De Inot CLUB ORCA CLUJ 30-39
52 Czinege Monika - 20-29
53 Balazs Melinda - 20-29
54 Kulcsár Anna-Maria - 40-49
55 Kulcsár Zoltán - 40-49
56 Koncz Károly - 50-59
57 Ana Corpade As. Cl. De Inot CLUB ORCA CLUJ 40-49
58 Delia Ana Kovacs As. Cl. Sp. GOLD STARS BAIA MA 40-49
59 Johan Halling - 50-59
60 Ticle Cristian - 40-49
61 OVIDIU TIRLA - 30-39
62 Fülöp Kata - 20-29
63 Chis Ariana Roxana Cl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC <20
64 Flaviu Siminic - 40-49
65 Tudor Lungu - <20
66 Lungu Constantin - 20-29
67 ILIESCU SILVIU - 40-49
68 Pop Adrian - 40-49
69 Giura Cosmim - 30-39
70 Ileana Dan - 30-39
71 Borsanu Achim - 30-39
72 MOLNAR PETER - 60-69
73 Horvat Zoltan - 40-49
74 Popa Leona Cl. Sp. Municipal BAIA MARE <20
75 Emil Danila - 40-49
76 Robert Sicoie - 30-39
77 Chis Ariana Roxana Cl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC <20
78 Indreas Adrian - 50-59
79 Paul Bandea - 30-39
80 Deak Attila Sandor - 30-39
81 Gherghel Stefan Ioan As. Cl. Sp. GOLD STARS BAIA MA 40-49
82 Bartha Csaba - 30-39