Diplome Traversarea Tarnitei 2019

Diplome/Diplomas/Diplomák Traversarea Tarnitei 2019
Nr. conc.
Race No.
Versenyszám
Nume
Name
Név
Club
Club
Klub
Categoria
Category
Kategória
Timpul
Time
Idő
Participare
Participation
Részvétel
Observații
Remarks
Megjegyzés
6500m, sub 20 ani, feminin
under 20 years, women
20 alatti év, nők:
1Popa LeonaCl. Sp. Municipal BAIA MARE<20 01:37:26 Participation Place 1
2Szabó Sára -<20 01:42:12 Participation Place 2
3Chis Ariana RoxanaCl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC<20 01:42:19 Participation Place 3
4Rad Sarah-DamarisCl. Sp. Municipal ARAD<20 01:57:58 Participation 4
5Bogatean Sara Gloria-<20 02:17:14 Participation 5
6500m, sub 20 ani, masculin
under 20 years, men
20 alatti év, férfiak:
1Boca GabrielCl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC<20 01:42:16 Participation Place 1
2Lungu Tudor-<20 02:04:06 Participation Place 2
6500m, 20-29 ani, feminin
20-29 years, women
20-29 év, nők:
1Fülöp Kata-20-29 02:23:20 Participation Place 1
2Bako Annamaria-20-29 02:27:15 Participation Place 2
3Czinege Monika-20-29 03:06:59 Participation Place 3
6500m, 20-29 ani, masculin
20-29 years, men
20-29 év, férfiak:
1Tampu Vlad Eduard-20-29 01:47:00 Participation Place 1
2Bursuc Liviu As. Cl. Sp. SWIMMANIA – Cluj-N20-29 01:51:34 Participation Place 2
3Lungu Constantin-20-29 01:59:57 Participation Place 3
4Ciontos Romeo Alex-20-29 02:30:28 Participation 4
6500m, 30-39 ani, feminin
30-39 years, women
30-39 év, nők:
1Stan AdrianaCl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC30-39 02:06:16 Participation Place 1
2Apateanu Fabiana30-39 02:38:07 Participation Place 2
3Milas Teodora-30-39 02:59:58 Participation Place 3
6500m, 30-39 ani, masculin
30-39 years, men
30-39 év, férfiak:
1Olteanu Sever-30-39 01:34:01 Participation Place 1
2dan Ileana-30-39 01:45:29 Participation Place 2
3Reus AlinAs. Cl. de Inot CLUB ORCA CLUJ30-39 01:47:24 Participation Place 3
4TIRLA OVIDIU-30-39 01:51:04 Participation 4
5Stoica octavian sorinAs. Cl. Sp. GOLD STARS BAIA MA30-39 01:51:39 Participation 5
6Gligor Mihai-30-39 02:05:00 Participation 6
7Tirla Lucian-30-39 02:06:29 Participation 7
8Suciaghi Robert-30-39 02:09:46 Participation 8
9Deak Attila Sandor-30-39 02:12:42 Participation 9
10Bartha Csaba-30-39 02:16:44 Participation 10
11Bularca Ovidiu-30-39 02:19:19 Participation 11
12Calugar Bogdan-30-39 02:21:31 Participation 12
13Bandea Paul-30-39 02:28:42 Participation 13
14Mezei Lóránt-30-39 02:32:47 Participation 14
15ROGOZ MARIN GABRIEL-30-39 02:33:52 Participation 15
16Mâță AlexandruURSS30-39 02:34:50 Participation 16
17Meici Mircea-30-39 02:36:29 Participation 17
18Tuvrila MaxAs. Cl. de Inot CLUB ORCA CLUJ30-39 02:36:42 Participation 18
19Borsanu Achim-30-39 02:37:20 Participation 19
20Sicoie Robert-30-39 02:41:54 Participation 20
21Barb Rares-30-39 02:47:25 Participation 21
22Imreh Zoltán-30-39 02:48:16 Participation 22
23Giura cosmim-30-39 02:49:53 Participation 23
24Papp Jenö30-39 03:17:00 Participation 24
6500m, 40-49 ani, feminin
40-49 years, women
40-49 év, nők:
1Kovacs Delia Ana As. Cl. Sp. GOLD STARS BAIA MA40-49 01:47:06 Participation Place 1
2Ghiurco Monica40-49 02:12:00 Participation Place 2
3Kulcsár Anna-Maria-40-49 02:35:44 Participation Place 3
4Corpade AnaAs. Cl. de Inot CLUB ORCA CLUJ40-49 03:22:18 Participation 4
6500m, 40-49 ani, masculin
40-49 years, men
40-49 év, férfiak:
1Gherghel Stefan ioanAs. Cl. Sp. GOLD STARS BAIA MA40-49 01:26:53 Participation Place 1
2Cimpean Marius-40-49 01:46:11 Participation Place 2
3HOLBAN MIHAI VLADIMIRDelfinul Bucuresti40-49 01:50:54 Participation Place 3
4Dontu RomeoCl. Sp. TRIBEACH BRASOV40-49 02:00:34 Participation 4
5Chise Ionut -40-49 02:06:03 Participation 5
6Szilveszter Szilard-40-49 02:06:46 Participation 6
7GOGA RAZVANAs. Cl. Sp. SWIMMANIA – Cluj-N40-49 02:07:41 Participation 7
8Vaum Waldemar-40-49 02:07:58 Participation 8
9Danila Emil -40-49 02:10:24 Participation 9
10Siminic Flaviu-40-49 02:14:46 Participation 10
11Dorsonszky László-40-49 02:15:12 Participation 11
12TOR BELA-40-49 02:17:34 Participation 12
13Iosif Laurentiu40-49 02:17:50 Participation 13
14Horvat Zoltan-40-49 02:26:00 Participation 14
15Timofte Mihai40-49 02:31:26 Participation 15
16Kulcsár Zoltán-40-49 02:35:44 Participation 16
17CODREANU CORNEL-40-49 02:37:48 Participation 17
18pop adrian-40-49 02:49:49 Participation 18
19Ciobanu Ciprian DimitrieIASI40-49 02:54:19 Participation 19
20ILIESCU SILVIU-40-49 03:11:51 Participation 20
21Ticle Cristian-40-49 03:29:25 Participation 21
6500m, 50-59 ani, feminin
50-59 years, women
50-59 év, nők:
1Iancu Lia-50-59 02:27:38 Participation Place 1
6500m, 50-59 ani, masculin
50-59 years, men
50-59 év, férfiak:
1Elefánt LaszloAs. Cl. de Inot CLUB ORCA CLUJ50-59 01:48:02 Participation Place 1
2Koncz Károly-50-59 02:19:58 Participation Place 2
3Ratiu Ovidiu-50-59 02:30:38 Participation Place 3
4Pintican Marius-50-59 02:31:15 Participation 4
5Cuc RazvanAs. Cl. Sp. NADA FLORILOR FALT50-59 02:31:39 Participation 5
6Tölgyesi Ervin-50-59 02:32:32 Participation 6
7Popescu Corneliu-50-59 02:36:00 Participation 7
8Vidrean Dan-50-59 02:45:08 Participation 8
9POPA-MÜLLER VICTOR-LIVIU-50-59 02:46:25 Participation 9
10Ionescu MirceaCl. Sp. TRIBEACH BRASOV50-59 03:25:24 Participation 10
6500m, 60-69 ani, masculin
60-69 years, men
60-69 év, férfiak:
1Sebok LaszloAs. Cl. de Inot CLUB ORCA CLUJ60-69 01:48:04 Participation Place 1
2MOLNAR PETER-60-69 02:11:02 Participation Place 2
Alti concurenti/Other competitors/Más versenytársak:
1Zabava Dumitru-50-59 02:09:11 Participation Accesorii
2Pasca AlexandraCl. SWIM TO PERFECTION MIERCUR20-29 Participation DNF
3Halling Johan-50-59 Participation DNF
4Rusu HoreaCl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC<20 DNS
5Moldovan Bogdan-20-29 DNS
6Lakatos Marton-20-29 DNS
7Burulea Dan - Andrei-20-29 DNS
8Micu Dan30-39 DNS
9Cosma Felix30-39 DNS
10Chinces Alexandru Bogdan30-39 DNS
11Ionica Alexandru30-39 DNS
12Iuga Mihai30-39 DNS
13Laza Zoltan-30-39 DNS
14Pruna Rares-30-39 DNS
15Pintea ioan40-49 DNS
16VADUVA CALIN-40-49 DNS
17Brad Downs-40-49 DNS
18Biban Sorin-40-49 DNS
19Surdu Constantin-50-59 DNS
20Indreas Adrian-50-59 DNS