Diplome la Cupa Orca 2018

Diplome Cupa Orca 2018
Nr. Nume Localitatea Categ. Timpul obţinut Participare Observaţii
categoria sub 25 ani, feminin:
1Filip EvaMiercurea-Ciuc/str.c<25 24:50:00 Participare Locul 1
categoria sub 25 ani, masculin:
1Simon AndreiPlopilor 70, ap. 19<25 17:33:00 Participare Locul 1
2Muresan Bogdan Str. Obedenaru, Nr. <25 18:45:00 Participare Locul 2
3Bugnar HoratiuAleea Tarnita nr 8, <25 19:06:00 Participare Locul 3
4Demeny AttilaTirgu Mures<25 21:58:00 Participare 4
5Timpu Vlad<25 23:58:00 Participare 5
6Oară Răzvan DanTurda<25 24:45:00 Participare 6
7Molnar MateCluj-Napoca<25 33:09:10 Participare 7
categoria 25-29 ani, feminin:
1Pasca AlexandraCluj-Napoca25-29 33:38:00 Participare Locul 1
categoria 25-29 ani, masculin:
1Criveanu BogdanCluj-Napoca25-29 25:06:00 Participare Locul 1
2George NeamtCluj Napoca25-29 30:01:00 Participare Locul 2
3Vasile Paul-EmilianCluj-Napoca25-29 39:54:00 Participare Locul 3
4Mihai MarianCluj-Napoca25-29 47:55:53 Participare 4
categoria 30-34 ani, feminin:
1FARCAS MONICAtargu mures30-34 25:47:00 Participare Locul 1
2Stan AdrianaBaia Mare30-34 27:19:00 Participare Locul 2
3Apateanu FabianaCluj-Napoca30-34 34:08:00 Participare Locul 3
categoria 30-34 ani, masculin:
1Stoian Dragos AlexandruBucuresti, Strada Sp30-34 31:42:00 Participare Locul 1
2Bodea SergiuTaberei 2030-34 32:23:00 Participare Locul 2
3Tuvrila MaxCluj-Napoca30-34 33:06:00 Participare Locul 3
4Alin GrigoreRomania, Floresti, S30-34 35:25:00 Participare 4
5Buna florinPintea viteazu 3a, c30-34 36:30:00 Participare 5
6Ivanciu Iustin-AlexandruCluj-Napoca30-34 37:49:00 Participare 6
categoria 35-39 ani, feminin:
1Bonaci CarmenCluj-Napoca35-39 29:53:00 Participare Locul 1
2Vatrici RoxanaBucuresti35-39 34:46:00 Participare Locul 2
categoria 35-39 ani, masculin:
1Reus AlinCluj Napoca35-39 22:15:00 Participare Locul 1
2Moldovan Radu VasileCluj-Napoca35-39 23:53:88 Participare Locul 2
3Botez MirceaTurda, Calea Victori35-39 28:50:00 Participare Locul 3
4Csergedi IstvanTargu Mures35-39 34:01:00 Participare 4
5Andrei SorinOradea35-39 35:04:00 Participare 5
categoria 40-44 ani, feminin:
1Dobrescu Mihaela Alona 40-44 29:36:00 Participare Locul 1
2Kulcsár Anna-MariaSovata, Str.Bradului40-44 34:01:00 Participare Locul 2
categoria 40-44 ani, masculin:
1Sonea CristianCluj-Napoca40-44 29:31:00 Participare Locul 1
2Endre MolnarCluj-Napoca40-44 29:40:00 Participare Locul 2
3Zsigmond Zoltancluj40-44 30:47:05 Participare Locul 3
4Conțiu Claudiu DanCampia Turzii40-44 31:47:39 Participare 4
categoria 45-49 ani, feminin:
1Monica GhiurcoFloresti45-49 28:54:00 Participare Locul 1
categoria 45-49 ani, masculin:
1Molnár JózsefTirgu Mures45-49 23:40:00 Participare Locul 1
2Calin VaduvaBrancoveanu 10, Cluj45-49 26:02:37 Participare Locul 2
3Popica RaulCluj Napoca, Str. Er45-49 32:15:00 Participare Locul 3
4Bacali AlexCluj Napoca45-49 41:34:00 Participare 4
categoria 50-54 ani, feminin:
1Iancu LiaCluj-Napoca50-54 30:11:00 Participare Locul 1
categoria 50-54 ani, masculin:
1Szikszai Janos BrunoMarosvasarhely50-54 24:55:00 Participare Locul 1
2akerman janicluj50-54 27:09:00 Participare Locul 2
3Mihai Mitreacluj-napoca50-54 34:18:00 Participare Locul 3
categoria 55-59 ani, masculin:
1Peter MolnarTargu-Mures55-59 29:00:00 Participare Locul 1
categoria 60-64 ani, masculin:
1Sebok Laszlocluj60-64 23:55:00 Participare Locul 1
categoria 70-74 ani, masculin:
1Somogyi BelaCluj-Napoca70-74 42:53:00 Participare Locul 1
Alti concurenti, 1500m:
1Czinege MonikaDej25-29 DNS
2Demeny HelgaCluj-Napoca25-29 DNS
3Fodorean LaviniaCluj-Napoca30-34 DNS
4Miklós-Attila BaczóTirgu Mures30-34 DNS
5Bonis EndreCluj Napoca /Kolozsv35-39 Participare DNF
6Daniel MirastianCluj-Napoca35-39 DNS
7Corpade Ana-MariaCluj-Napoca40-44 DNS
8Ceontea DanCluj Napoca, str. Pa65-69 27:32:00 Participare Accesorii