Diplome la Cupa Orca 2019

Diplome Cupa Orca 2019
Nr. Nume Localitatea Categ. Timpul obţinut Participare Observaţii
categoria sub 25 ani, feminin:
1Letizia DallAraRomania<25 27:27:00 Participare Locul 1
2Pauer Petra Romania<25 33:14:00 Participare Locul 2
categoria 25-29 ani, feminin:
1Pasca AlexandraRomania25-29 34:09:00 Participare Locul 1
categoria 25-29 ani, masculin:
1Bodoni BotondRomania25-29 27:47:00 Participare Locul 1
2Vasile Paul-EmilianRomania25-29 38:19:00 Participare Locul 2
categoria 30-34 ani, masculin:
1Bodea SergiuRomania30-34 33:29:00 Participare Locul 1
categoria 35-39 ani, feminin:
1Denisa VladRomania35-39 24:10:00 Participare Locul 1
2Fleaca AdrianaRomania35-39 47:30:00 Participare Locul 2
categoria 35-39 ani, masculin:
1Gîlcă ClaudiuRomania35-39 29:41:00 Participare Locul 1
2Rozsa ZsoltRomania35-39 33:18:00 Participare Locul 2
3Adumitroaie Bogdan LucianRomania35-39 33:58:00 Participare Locul 3
4ROGOZ MARIN GABRIELRomania35-39 34:17:00 Participare 4
categoria 40-44 ani, feminin:
1Ana Maria CorpadeRomania40-44 38:42:00 Participare Locul 1
categoria 40-44 ani, masculin:
1TOTH ADRIANRomania40-44 35:30:00 Participare Locul 1
categoria 45-49 ani, feminin:
1Monica GhiurcoRomania45-49 29:26:00 Participare Locul 1
2Dobrescu MihaelaRomania45-49 30:42:00 Participare Locul 2
categoria 45-49 ani, masculin:
1Molnár JózsefRomania45-49 23:35:00 Participare Locul 1
categoria 50-54 ani, feminin:
1Corondan ValeriaRomania50-54 33:15:00 Participare Locul 1
2Halmágyi MelindaRomania50-54 36:40:00 Participare Locul 2
categoria 50-54 ani, masculin:
1Szikszai BrunoRomania50-54 28:35:00 Participare Locul 1
2Orban WilhelmRomania50-54 36:37:00 Participare Locul 2
categoria 55-59 ani, masculin:
1Elefant LaszloRomania55-59 23:31:00 Participare Locul 1
2Koncz KárolyRomania55-59 29:20:00 Participare Locul 2
3Guarnaccia FrancescoRomania55-59 34:57:00 Participare Locul 3
categoria 60-64 ani, masculin:
1Sebok LaszloRomania60-64 23:39:00 Participare Locul 1
2MOLNAR PETERRomania60-64 29:25:00 Participare Locul 2
categoria 65-69 ani, masculin:
1Sáfár ÁrpádRomania65-69 38:33:00 Participare Locul 1
Alti concurenti, 1500m:
1Filip ÉvaRomania<25 Participare DNF
2Ivanciu Iustin-AlexandruRomania30-34 Participare DNF
3Dascalu CorneliuRomania30-34 Participare DNF
4Cristian PetricRomania35-39 Participare DNF
5Petrascu BogdanRomania40-44 Participare DNF
6Corpade Ciprian PetruRomania40-44 Participare DNF